Kontakt​ Viika A/S

Kenneth Due Hansen

Direktør og partner

Tlf.: 42 65 63 00

E-mail:  kenneth@viika.dk​​

Allan Kjær

Projektleder og partner

Tlf.: 60 59 41 41

E-mail: allan@viika.dk

Michael Nygaard Haubjerg

Salgs- & tilbudschef og partner

Tlf.: 22 31 40 55

E-mail: michael@viika.dk​

Carsten Juhl

Projektleder

Tlf.: 28 49 82 03

E-mail: carsten@viika.dk

Ole Andersen

Projektleder

Tlf.: 27 26 51 54

E-mail: ole@viika.dk 

Michael Nielsen

Serviceleder

Tlf.: 23 20 30 72​​

Billede på vej...​

Mette Nygaard Haubjerg
Sekretær
Tlf.: 22 85 40 30
E-mail: mette@viika.dk

​Find os

For at se dette Googlemap skal du acceptere marketing cookies.

Administrer samtykke

Kontaktoplysninger​

Viika ​A/S

Malervej 9 

6710 Esbjerg

CVR: 36083182

Kontakt os på telefon:

77 77 55 55​

viikaas i Esbjerg V, Syddanmark, DK på Houzz

    ​VIIKA A/S LIGGER I ESBJERG,

    MEN VI DÆKKER HELE DANMARK

For at se dette Googlemap skal du acceptere marketing cookies.

Administrer samtykke

Esbjerg,  Kolding,  Aarhus,  Odense og København,.

​Uanset hvor du skal have lagt tag,

så hører vi meget gerne fra dig.